Happy Valley

Qualtrics vs Zoho Forms

Qualtrics ve Zoho Forms, ikisi de form ve anket aracı. Qualtrics daha çok kurumsal için, Zoho Forms ise KOBİ'ler ve kurumsal için. Zoho Forms daha uygun: başlangıç fiyatı aylık $12, Qualtrics için aylık $420. İkisinin de ücretsiz planı var.

Qualtrics

Müşteri, çalışan ve pazar araştırması için kurumsal anket platformu

Zoho Forms

Onay akışı, ödeme ve çevrimdışı mobil form sunan form oluşturucu

FiyatlandırmaFreemium · $420Freemium · $12
Başlangıç fiyatı$420/mo$12/mo
Ücretsiz planVarVar
Ücretsiz deneme30 gün—
Kimler içinKurumsalKOBİ'ler, Kurumsal, Freelancerlar
Platformlarweb, ios, androidweb, ios, android
ÜlkeUS · 2002IN
Puan——

Qualtrics kimler için uygun

İleri yöntem, yönetişim ve analitik gerektiren resmi CX, EX veya araştırma programları yürüten büyük kurumlar.

  • En kapsamlı kurumsal deneyim yönetimi paketi
  • Güçlü anket mantığı ve ileri araştırma yöntemleri
  • Ücretli planlarda sınırsız kullanıcı

Şu durumda başka araca bak: Ucuz bir self-servis aracın yettiği küçük ekipler veya tek seferlik anketler (SurveyMonkey, Typeform).

Zoho Forms kimler için uygun

Onay akışı, ödeme ve çevrimdışı veri toplamayı düşük organizasyon fiyatıyla isteyen KOBİ'ler ve Zoho kullanıcıları.

  • Planlar kullanıcı başı değil organizasyon başı
  • Genelde pahalı araçlarda olan onay akışları
  • Saha ekipleri için çevrimdışı mobil formlar

Şu durumda başka araca bak: Yüksek tasarımlı sohbet tarzı formlar isteyenler (Typeform) ya da en geniş şablon ve widget kütüphanesini arayanlar (Jotform).

Qualtrics ve Zoho Forms fiyatları

Qualtrics

  • Free$01 user, 3 active surveys, 30 questions each, 500 responses total
  • Strategic Research$420/mo$5,040 billed annually; 1,000 responses, unlimited users
  • Customer ExperienceCustomPriced by interactions; unlimited users
  • Employee ExperienceCustomPriced by employee count
  • Market ResearchCustomPriced by responses, video minutes and brand tracking

Zoho Forms

  • Free$01 user, 3 forms, 500 submissions/mo
  • Basic$12/mo$10 billed annually; 1 user, 10,000 submissions, payments
  • Standard$30/mo$25 billed annually; 10 users, 25,000 submissions, approvals
  • Professional$60/mo$50 billed annually; 25 users, 75,000 submissions
  • Premium$110/mo$90 billed annually; 100 users, HIPAA, form encryption

Qualtrics · Öne çıkan özellikler

  • Dallanma, kota, çok dilli ve çevrimdışı toplamalı anket oluşturucu
  • Açık uçlu yanıtlarda metin ve duygu analizi
  • Şube ve kanallar arasında rol bazlı CX dashboard'ları
  • Çalışan bağlılığı, yaşam döngüsü ve 360 derece anketleri
  • Panel, conjoint ve marka takibi gibi pazar araştırması araçları
  • Çağrı merkezi ve dijital deneyim analitiği

Eksiler

  • Çoğu üründe şeffaf olmayan, teklif usulü fiyat
  • Küçük ekipler için pahalı
  • Öğrenme eğrisi dik, kurulum emek istiyor

Zoho Forms · Öne çıkan özellikler

  • Koşullu mantık ve çok sayfalı formlarla sürükle bırak oluşturucu
  • Çok seviyeli onay akışları ve görev atama
  • Stripe ve PayPal gibi altyapılarla ödeme alma
  • iOS ve Android uygulamalarında çevrimdışı veri toplama
  • Her gönderimden otomatik üretilen özel PDF'ler
  • Zoho CRM ve diğer Zoho uygulamalarıyla yerleşik senkron

Eksiler

  • Ücretsiz plan 3 form ve 500 gönderimle sınırlı
  • Form tasarımı Typeform'a göre sade
  • Jotform'dan daha küçük şablon kütüphanesi

Qualtrics vs Zoho Forms: Sık sorulan sorular

Qualtrics ile Zoho Forms arasında hangisi daha ucuz?

Zoho Forms için başlangıç fiyatı aylık $12, Qualtrics için aylık $420. İki fiyat da üreticilerin kendi fiyat sayfalarından kontrol edildi.

Qualtrics ve Zoho Forms ücretsiz plan sunuyor mu?

Evet, Qualtrics ve Zoho Forms ücretsiz plan sunuyor; ücretli planlar daha fazla kullanım ve özellik ekliyor.

Qualtrics ile Zoho Forms arasında KOBİ'ler için hangisi daha uygun?

Zoho Forms KOBİ'leri ana hedef kitlesi olarak sayıyor; Qualtrics ise daha çok kurumsal için.

Henüz karar veremedin mi?